V čem je KeyShot vyjimečný?

KeyShot je vytvořen pro snadné 3D renderování a animování. Umožňuje rychlé přiřazení materiálů a osvětlení. Nabízí rozšiřitelné knihovny s precizními materiály, reálným osvětlením a prostředím, vše zabaleno do efektivního a výkonného rozhraní, které umožní vidět každou Vaši změnu v reálném čase. Takže, jaký je KeyShot? A jak Vám může pomoci?

Soustřeďte se na Váš návrh,
nikoliv na software.

KeyShot se snadno učí a využívá k dosažení fotorealistických výsledků za pár minut skrze jednoduché rozhraní, založeném na intuitivním pracovním postupu, se všemi vyspělými schopnosti pro nejschopnější profesionály v 3D renderování. Díky interaktivnímu přístupu k renderování se KeyShot velmi snadno naučíte a využijete. Kdokoliv, kdo má přístup ke 3D datům, může za několik minut po otevření programu dosáhnout fotorealistických výsledků.
Navzdory jednoduchému rozhraní, KeyShot poskytuje funkcionalitu k uspokojení potřeb i nejpokročilejších uživatelů. A vzhledem k dobře navrženému a vymyšlenému uživatelskému rozhraní jsou i pokročilé nástroje snadno
k naučení.

Prezentujte Vaše myšlenky a nápady dříve.

Keyshot přináší rychlost vizualizace celého vývojového procesu výrobku od konceptu ke konečnému výrobku s nejširší podporou 3D formátů.
KeyShot je jediná renderovací aplikace, která je skutečně integrována do celého vývojového procesu. KeyShot importuje téměř všechny formáty soborů díky jeho bezkonkurenčnímu importnímu rozhraní. Vzhledem k rozsáhlé síti partnerských společností KeyShotu, uživatelé mnoha CAD a 3D modelovacích aplikací mohou přenášet data přímo z jejich aplikace do KeyShotu se zachováním propojení do jejich CAD aplikací. Všechny změny v modelech mohou být za pomoci jedinečné KeyShot LiveLinking technologie přeneseny do aktivního sezení KeyShotu a aktualizovány beze ztrát.
Ať už používáte KeyShot během prvotních návrhových prezentací a konstrukčních posouzení nebo pro finální obchodní a marketingové prezentace případně pro tvorbu technické dokumentace, KeyShot Vám umožní začít práci v okamžiku, kdy máte 3D data a přitom ještě nemáte konečný výrobek, přesto můžete dokončit úžasně realistické vizualizace.

Vytvořte to více reálné.

Materiály v KeyShotu přesahují jejich fyzický zjev díky vědecky přesným vlastnostem pro nejvyšší kvalitu vizualizací. Použijte přednastavený nebo výlučně firemní materiál nebo si vytvořte Váš vlastní.
KeyShot materiály jsou vědecky přesné. Na rozdíl od materiálů v mnoha jiných aplikacích pro renderování, které jsou založené na fyzických vlastnostech, KeyShot materiály reflektují fyzicky přesnou a snadno pochopitelnou reprezentaci materiálů a jejich vlastností.
Každý materiál může být vyladěn, obarvován a texturován se zobrazením každé změny v reálném čase pro získání perfektních materiálů do Vaší scény. Měřené materiály můžete porovnat pomocí Cie-Lab barev a hodnot lesku nebo použít digitálně prezentované materiály od dodavatelů jako jsou Axalta Coating Systems, Mold-Tech a Sørensen Leather.
Pro materiály můžete nadefinovat vlastní barvy použitím různých barevných prostorů nebo použít průmyslové standardní knihovny barev jako je PANTONE nebo RAL. Materiály mohou být sdíleny pomocí KeyShot Cloudu, který Vám umožňuje přístup do jednoho z největších zdrojů prostředků pro potřeby renderování.

Zpřístupněte kompletní výpočetní výkon.​

Keyshot Vám přináší sílu pro renderování a volbu využití buď CPU nebo NVIDIA GPU a také schopnost tuto sílu navyšovat lineárně na bezkonkurenční výkon.
KeyShot má schopnost využít všechna poskytnutá CPU jádra nebo využít schopností sledování paprsků v reálném čase NVIDIA RTX grafických karet. Ať používáte Windows nebo Mac, KeyShot bude pracovat na téměř každém desktopu nebo notebooku přímo vytaženém z krabice.
KeyShot je jedním z mála programů, kde se jedním kliknutím můžete přepnout z módu CPU do módu GPU. Můžete využít 100 procent výkonu všech fyzických a virtuálních CPU procesorů nebo použít 100 procent výkonu všech dostupných GPU, lineárně navyšovaného bez přerušení, když více CPU a GPU je přidáváno.

Náležitě to osvětlete.​

KeyShot poskytuje pokročilé schopnosti pro nasvětlení, které vytváří nejpřesnější osvětlení jak pro jednoduché studio, tak také pro nejkomplexnější osvětlení interiéru.
Jádro real-time renderu KeyShotu obsahuje nejpokrokovější algoritmy pro osvětlení, které kompletně mění názor na to, co je možno vizualizovat ve vnitřních prostorách. Stejným způsobem KeyShot změnil rychlost, se kterou produkty mohou být renderovány, tyto algoritmy pro osvětlení poskytují nejrychlejší a nejpřesnější metodu pro renderování komplexních osvětlení interiérů.
Scény obsahující stovky světel a osvětlení skrze malá okna mohou být renderování interaktivně bez kompromisů co se týká kvality nebo přesnosti, a to vše se stane přímo v KeyShotu bez toho, aby uživatel musel nastavovat komplexní parametry jako je počet fotonů potřebných pro danou scénu.

Podívejte se na Vaše výsledky okamžitě.

KeyShot renderování běží stále v reálném čase. Není to mód. Není to nějaký dodatečný nápad. Pozorujte všechno ihned, jak se to to stane. Každá změna od změny materiálu, kamery až po animaci je vidět okamžitě, když ji uděláte.
Keyshot je první renderovací aplikace, která Vám umožňuje od začátku pracovat v plně fotorealistickém prostředí. Skrze kombinaci progresivního globálního osvětlení, více jádrového fotonového mapování, vzorkování adaptivních materiálů a dynamického jádra pro řešení osvětlení, KeyShot poskytuje interaktivní zážitky, jejichž výsledkem jsou okamžité fotorealistické scény.

Vyvolejte pocit úžasu a oněmění.

Od statických obrázků a animací k interaktivním webovským stránkám a mobilnímu obsahu. Schopnosti KeyShotu vám zaručují, že máte k dispozici ten nejlepší nástroj pro vytváření těch nejkvalitnějších vizualizací, pokrývající všechny Vaše požadavky pro fotorealistické zobrazení.
Vyzkoušejte KeyShot

Rychlost renderování, kterou potřebujete.

Stáhněte si KeyShot a podívejte se, jak rychle můžete vytvářet úžasné fotografické vizualizace vašich 3D dat.